Produkty

Námi nabízená čerpadla jsou vhodná především pro průmyslové aplikace v oboru chemické výroby a distribuce chemikálií, povrchových úprav a neutralizačních stanic. Čerpanými látkami mohou být chemické sloučeniny včetně sloučenin agresivního nebo abrazivního charakteru. Čerpadla jsou akreditována pro různá prostředí provozu včetně prostředí chemicky agresivních a hrozících výbuchem.

Dalším oborem aplikace je úprava pitné a užitkové vody pro komunální a domácí čističky odpadních vod a vodárny. Pro tento obor užití nabízíme především dávkovací čerpadla umožňující řízené dávkování chemických látek přímo do vody v předepsaném množství a koncentraci.

Nabízíme také zařízení vhodná pro údržbu užitkové vody ve věřených nebo domácích bazénech. Zařízení zajišťující optimální PH bazénové vody a její desinfekci. V nabídce máme také zařízení generujících aplikačně a ekonomicky výhodný di-chlór.

Čerpadla nakupujeme přímo od zahraničních výrobců, kteří nás podporují v oblasti technické, aplikační a servisní podpory. Pomáhají nám tak nalézt optimální řešení dle potřeb našich zákazníků.

Naši dodavatelé disponují dostatečnými technickými a vývojářskými kapacitami, které využívají ke zdokonalení svých výrobků a rozšíření možností jejich aplikací. Jedná se o společnosti, které jsou světovými lídry ve svém oboru podnikatelské činnosti.

Dalšími výrobky jsou zařízení pro filtraci a čistění chemických látek. Tato zařízení prodlužují prostřednictvím chemické filtrace životnost a čistotu chemických lázní pro povrchové úpravy. Zvyšují tak kvalitu a ekonomičnost provozů povrchových úprav.

Pro další zvýšení životnosti lázní pro povrchovou úpravu a zvýšení její výsledné kvality dodáváme míchací trysky umožňující optimální využití pokovovací lázně.

Ke všem výrobkům dodáváme vhodné příslušenství. Nabízíme měřicí přístroje, měřící sondy, průtokoměry a vodoměry pro měření různých fyzikálních a chemických parametrů a průtoků čerpaných látek.

Mějte nabídku našich produktů vždy po ruce! Stáhněte si a vytiskněte náš nabídkový leták.

Stáhnout prospekt

Náhradní díly

Ke všem nabízeným zařízením dodáváme náhradní díly. Máme k dispozici dostatečnou zásobou náhradních dílů k čerpadlům a příslušenství značek Jessberger, Versa-Matic, Fluimac, EMEC, GEMMECOTTI a k filtračním zařízením a čerpadlům CORODE. K nejprodávanějším výrobkům dodáváme náhradní díly v rámci České a Slovenské Republiky do 48 hodin od objednání.

Poradenství

Jsme si plně vědomi skutečnosti, že jakkoli sofistikované zřízení není schopno optimálně fungovat, pokud není správně instalováno a provozováno.

Disponujeme letitými zkušenostmi v oblasti průmyslových čerpadel a jejich aplikací. Naši pracovníci jsou schopni nalézt vhodný výrobek pro dané fyzikální podmínky a druh čerpané, filtrované nebo míchané látky. Disponují dostatečnými zkušenostmi pro návrh optimálního způsobu montáže nových zařízení a současně jsou schopni změnou provedení montáže optimalizovat provoz již namontovaných zařízení.

Ve spolupráci s našimi dodavateli jsme schopni nalézt nové řešení pro další způsoby aplikací našich výrobků.